INTERVIEWS 3 KRAKÓW GREEN FILM FESTIVAL

Rafał Sonik

Rafał Sonik to jeden z wielkich przyjaciół Kraków Green Film Festiwal 💚 Nie jest tylko wybitnym sportowcem, ale i wspaniałym człowiekiem dbającym o naszą planetę 🌎 „Jestem szczęśliwy, dlatego że zajmujemy się ekologią i edukacją ekologiczną od prawie dziesięciu lat. W ostatnich dwóch – trzech latach zauważyłem, jak ludzie zaczynają przyswajać sobie to, że o ekologii, środowisku, klimacie i powietrzu nie trzeba tylko gdzieś przeczytać jakiejś wzmianki, ale realnie poznać, zrozumieć i nauczyć się w przyrodzie od nowa trochę funkcjonować” – wyznał.

Tomasz Urynowicz

Tomasz Urynowicz – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego w rozmowie z Konradem Boguszem Posłuchajcie, skąd wziął się pomysł na EkoMałopolska i dlaczego możemy być dumni z Krakowa i Małopolski 💚 Bo powodów jest WIELE .

Katarzyna Górniak

Katarzyna Górniak, dziennikarka TVN, w rozmowie z Konrad Bogusz. Reżyserka filmu „Tygrysy na Granicy” Posłuchajcie jak powstawał film.

Rafał Kostrzyński

Rafał Kostrzyński, Rzecznik Agencji ONZ do spraw uchodźców w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 „Zmiany klimatyczne są nieuchronne, są faktem, postępują i będzie je bardzo trudno zatrzymać” – wyznał. Posłuchajcie tej ważnej rozmowy.

Blue Café

Podczas 3. Kraków Green Film Festival gościliśmy wyjątkowy zespół – Blue Café 💚 „Warto się wzajemnie uświadamiać na temat ochrony środowiska i tego, co się dzieje z naszym klimatem” – powiedzieli. Dziękujemy, że byliście z nami.

Agata Czachórska

Agata Czachórska, kierownik projektu Circular IKEA Retail w Polsce, w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Posłuchajcie, jak można przeciwdziałać nadmiernej konsumpcji i co MY możemy zrobić dla naszej planety

Michał Mikołajczyk

Michał Mikołajczyk, prokurent firmy Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Posłuchajcie tego wywiadu dane dotyczące odpadów w Polsce i ich przetwarzania są przerażające.

Katarzyna Karpa – Świderek

Katarzyna Karpa-Świderek, rzeczniczka WWF Polska.

Andre Lemlyn

Andre Lemlyn, CEO SUEZ Polska w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Posłuchaj o regulacjach zmierzających do zmniejszenia produkcji i zużycia opakowań jednorazowych ♻, upodobań konsumentów, możliwości wykorzystania surowców wtórnych 🌏

Michał Siwek

BNP Paribas – Michał Siwek, przedstawiciel sektora producji żywności BNP Paribas Bank Polska w rozmowie z Konrad Bogusz. „To, co promujemy wśród naszych klientów – to te działania, które pozwalają nam na rozwój gospodarki nisko emisyjnej i skupiamy się na działalności, która jest proekologiczna” – wyznał .