INTERVIEWS 3 KRAKÓW GREEN FILM FESTIVAL

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski – polski dziennikarz telewizyjny, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Od 2007 roku związany z TVN i TVN24. Autor reportaży i filmów dokumentalnych. Laureat nagrody „BEST POLISH FILM” – 3 edycja Kraków Green Film Festival za film „Niech Toną”

Wioleta Gałat

Wioleta Gałat, przedstawicielka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w rozmowie z @Konrad Bogusz 💚 Posłuchaj, czym jest Zielony Uniwersytet – idea, która rodzi się w sercu Małopolski, czyli w Krakowie

Alina Czyżewska

Alina Czyżewska, aktorka i działaczka społeczna z Sieć Obywatelska – Watchdog Polska w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Konieczie posłuchajcie o prawach człowieka w Polsce !!! „Jest kiepsko” – wyznała Alina Czyżewska.

Adam Ploszka

Adam Ploszka, doktor nauk prawnych na WPiA UW, w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Czy prawo czystego środowiska jest też prawem człowieka?! To bardzo ważne pytanie ❗

Sławomir Brzózek

 

Otwarte klatki

Bogna Wiltowska i Ilona Rabizo, przedstawicielki organizacji „Otwarte klatki” w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Posłuchajcie o tym, jaki jest wpływ hodowli przemysłowej na środowisko naturalne ❗ „W Polsce ta sytuacja jest dość poważna” – wyznały!

Marcel Dezor

Marcel Dezor, reżyser filmu „Polandscapes” w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Jego projekcja ukazuje piękno polskich krajobrazów w różnych porach roku 🌎 Skąd pomysł na film?

Lata 20

Mateusz Galica i Marta Marczuk, przedstawiciele zielonego butiku doradczego Lata 20, w rozmowie z Konrad Bogusz 💚 Czy wiecie, że 72% Polaków jest świadomych zmian klimatycznych i zmian środowiskowcyh? Posłuchajcie, co z tego wynika i czy wiemy, co możemy zrobić, aby na ziemi było lepiej.

Katarzyna Górniak

Katarzyna Górniak – polska dziennikarka telewizyjna. Związany z TVN i TVN24. Autorka reportaży i filmów dokumentalnych. Laureat nagrody „BEST REPORTAGE” – 3 edycja Kraków Green Film Festival za film „Tygrysy na granicy”

Andras Csapo, Andras Matai

Andras Csapo i Andras Matai, twórcy filmu „Gigantyczni niewolnicy”, w rozmowie z Konrad Bogusz tuż po odebraniu nagrody publiczności na 3. Kraków Green Film Festival 💚 „Czujemy, że nasza pracała dała wspaniały rezultat” – wyznali