PREZENTACJA PACEMAKERÓW BIEGU ZIELONA PIĄTKA

231 Views0 Comment

Powoli czas na prezentacje naszych pace-makerów, którzy pomogą Wam w utrzymaniu tempa, osiągnięciu nowego rekordu życiowego lub po prostu przejścia z sukcesem kolejnego etapu treningowego. Każda z tych osób ma rekordy życiowe lepsze od tempa jakie będzie utrzymywać, mają doświadczenie jak przebiec w równym tempie ten dystans, abyście osiągnęli swój cel. Każdy pacemaker będzie miał baloniki oznaczające czas, w który celuje jego grupa.

CZASY JAKIE OSIĄGNIECIE BIEGNĄC RAZEM Z NIMI:
1. 4’24/km [22’00”/5km] – z Jerzym Podgórskim
2. 5’00″/km [25’00”/5km] – do tego celu poprowadzi Ela Brzeska
3. 5’30″/km [27’30″/5km] – pod opieką Andrzeja Zająca
4. 6’00″/km [30’00”/5km] – w towarzystwie Dominiki Stano i Pauliny Kruk

 


PAULINA KRUK
TEMPO BIEGU 6’00”/km

Biegam od 2014 roku. Mój pierwszy trening odbył się na jednym ze spotkań grupy biegowej Night Runners. Wtedy jeszcze nie wiedziałam do jakiego zakręconego świata otwieram sobie drzwi. Startuje w wielu biegach i traktuje to jako zastrzyk adrenaliny na kolejne tygodnie. Treningi są dla mnie zabawą, spędzeniem aktywnie wolnego czasu oraz motywacją do zdobywania kolejnych biegowych celów. Start w Zielonej Piątce w roli pacemakera będzie dla mnie wielką satysfakcją.

 

 

 

 


DOMINIKA STANO
TEMPO BIEGU 6’00”/km

Biegam od ok. 5 lat, zaczęłam żeby zobaczyć z czym to się je i dlaczego, trochę tez by wyprostować kręgosłup po pracy przy biurku, krótko potem poznałam Night Runners i tak mi zostało do dziś. Biegam bo.. to dodaje skrzydeł i pozwala przełamywać swoje słabości 🙂 Na swoim koncie mam wiele biegów na dystansie 5 i 10km, kilka półmaratonów, debiut w biegach górskich i maraton z którego jestem dumna.

 

 

 

 


ANDRZEJ ZAJĄC
TEMPO BIEGU 5’30”/km

Biegam od 2013r. Pierwsze moje bieganie skończyło się po 100m. Od tamtej pory staram się biegać coraz dłuższe dystanse, w tym roku przebiegłem miałem debiut na dystansie maratońskim z czasem 4:00:25 najbardziej lubię biegi terenowe i górskie natomiast z powodów organizacyjnych najczęściej biegam asfalty. Moje rekordy to 10km – 48:30 półmaraton – 1:48 moim celem na następny rok jest ukończenie biegu 100km

 

 

 

 


JERZY PODGÓRSKI
TEMPO BIEGU 4’24”/km [22’/5km]
Witam wszystkich. Kilka słów o sobie: (ur. 1971) Biegam od 2013 roku w tym czasie ukończyłem 11 maratonów i setki krótszych biegów trenuje wspólnie z Lacho Team pod okiem Andrzeja Lachowskiego