warsztaty aktorskie

Warsztaty aktorskie z Pawłem Delągiem w ramach

4.BNP PARIBAS GREEN FILM FESTIVAL

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne , warsztaty aktorskie, które poprowadzi - aktor, producent, reżyser i przewodniczący Jury BNP PARIBAS GREEN FILM FESTIVAL - PAWEŁ DELĄG

Paweł Delag – Aktor filmowy, telewizyjny oraz teatralny, a także producent oraz reżyser. Ukończył Państwową Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na swoim koncie ma już ponad 100 filmów oraz seriali! Swoją owocną karierę rozpoczął najlepszym z możliwych debiutów – w wielokrotnie nagradzanym filmie Stevena Spielberga "Lista Schindlera". Od tamtej pory występował w produkcjach krajowych, europejskich i amerykańskich, ale szczególnie upodobał sobie kino rosyjskie, zdobywając ogromną popularność u naszych sąsiadów. Z sukcesami występuje również na deskach teatrów, gdzie współpracował między innymi z Krystianem Lupą i Krystyną Jandą. Paweł zaliczany jest do najpopularniejszych aktorów nowej generacji w Polsce.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH ?

W naszych warsztatach mogą wziąć udział studenci oraz absolwenci państwowych i prywatnych szkół aktorskich. Minimalny wiek to ukończone 18 lat. Ale dajmy szanse młodym adeptom aktorstwa na naukę. 🙂 


TERMIN  I REKRUTACJA ?
Warsztaty odbędą się 16.08.2021 w Krakowie w Pałacu Potockich na Rynku Głównym w Krakowie.  Zaczynamy pierwszym blokiem o godzinie 10.00-13.00. Przerwa i druga cześć zacznie się o 15.00 do 18.00.  Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa 20 uczestników, ( 10 par ), które wezmę udział w lekcjach aktorstwa, ucząc się nowych technik lub doskonalić już wcześnie nabyte umiejętności. 🙂

Ponieważ, ilośc osób jest ograniczona, organizator dokona wyboru uczestników i poinformuje Was telefonicznie i mailowo do  10 sierpnia 2021. Będzie też lista rezerwowa :-), zawsze ktoś może zrezygnować z przyczyn od siebie nie zależnych.


TAK WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE  🙂
Tak - Warsztaty są bezpłatne. To inicjatywa Pawła, który chce przekazać młodym ludziom swoje doświadczenie i cenne rady. Może kiedyś spotkacie się razem na wspólnej produkcji. Kto to wie.

Organizator nie pokrywa kosztów dojazdów i noclegów. Ale coś drobnego na ząb i kawa zawsze będzie do waszej dyspozycji. 


BEZPIECZEŃSTWO ? 
W warsztatach, mogą wziąć udział tylko zaszczepione osoby. Ponieważ odbywać się będą w urokliwym historycznym miejscu, w zamkniętym pomieszczeniu, bezpieczeństwo organizatorów i uczestników jest dla nas kluczowe. Proszę zatem mieć za sobą  potwierdzeni szczepienia. (drukowane lub elektroniczne). To naprawdę dla Waszego bezpieczeństwa.


JAK SIĘ ZGŁOSIĆ ?
Prosimy o przygotowanie w kilku słowach argumentacji, dlaczego Pani/Panu, takie warsztat są potrzebne.Pobrać i uzupełnić kartę zgłoszenia i wysłać wraz ze zdjęciem na adres PiotrBiedron@greenfestival.pl.  Nasz zespół pod kierownictwem Pawła, wybierze uczestników, którzy już dostaną zadanie domowe.


W mailu w tytule konicznie proszę wpisać taki tytuł - [!!! WARSZTATY AKTORSKIE - ZGŁOSZENIE !!!]

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA TU - POBIERZ PDF


DO ZOABCZENIA W KRAKOWIE - CZEKAMY NA WAS