ZERO POINT partnerem CGFF!

144 Views0 Comment

ZERO POINT partnerem CGFF!

Miło nam poinformować, że marka odzieżowa ZERO POINT została oficjalnym partnerem Cracow Green Film Festival! Zero Point to producent odzieży kompresyjnej będący światowym liderem w używaniu najbardziej ekologicznych materiałów w odzieży! Tkaniny są wykonane ze zużytych nylonowych odpadów zebranych ze składowisk i oceanów tym samym Zero Point jako jedyna firma na świecie ma w swojej ofercie produkty 100% kolekcji kompresyjnej z materiału Econyl, materiału 100% z recyclingu. Dla Zero Point zrównoważony rozwój nie jest celem, ale sposobem myślenia i bycia.
Więcej o materiale ECONYL w filmie:

Amabasadorami marki ZERO POINT są wybitni sportowcy:

  • Krzysztof Ignaczak – złoty medalista Mistrzostw Świata i Europy, Ligi Światowej i 6krotny Mistrz Polski
  • Karolina Naja – kajakarka, dwukrotna medalistka olimpijska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy
  • Anna Puławska – kajakarka, medalistka Mistrzostw Świata
  • Ryszard Wolny – zapaśnik, trener kadry, 5-krotny Olimpijczyk i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, obecnie V-ce Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego”
  • Marcin Brzeziński – wioślarz, olimpijczych i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy

i wielu innych.

 

 

Marka Zero Point powstała w 2009 roku w oparciu o ideę, że każdy sportowiec na każdym poziomie ma prawo być najlepszą wersją siebie. Nazwa ZERO POINT wywodzi się z koncepcji, że każdy dzień jest okazją, by zacząć od nowego ZeroPoint. ProduktyZero Point dają pewność i umiejętność przetestowania twoich granic i przejścia na One More, niezależnie od tego, jaki jest Twój sport. Jeszcze jeden bieg, jeszcze jedno okrążenie, jeszcze jeden zestaw

www.zpcompression.pl,

https://www.instagram.com/zpcompression/