WOLONTARIAT

Wolontariat

O wolontariacie

BNP Paribas Green Film Festival nie mógłby odbyć się bez pomocy wolontariuszy. To właśnie oni sprawiają, że Miasteczko Festiwalowe chodzi jak w zegarku. Dołączając do naszego zespołu nie tylko dowiesz się, jak Festiwal działa od podszewki, ale również poznasz licznych twórców filmowych i ekspertów oraz będziesz mieć okazję do zawarcia nowych przyjaźni i zdobycia doświadczenia.

Wolontariat na BNP Paribas Green Film Festival to niesamowita szansa, by rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, a także dać się porwać wyjątkowej atmosferze światowego ekologicznego kina u podnóża Wawelu. To właśnie tu możesz przyczynić się do współtworzenia największego festiwalu filmów ekologicznych w Polsce. Pokazy filmowe, panele dyskusyjne i liczne wydarzenia towarzyszące to tylko niektóre z elementów, które dzięki Tobie będą mogły zaistnieć.

 

Ponadto…

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich. Należy poinformować o koniecznym do zrealizowania wymiarze godzinowym – przyjmujemy każdą liczbę godzin, będą one uwzględnione przy tworzeniu harmonogramu wolontariusza.

Po Festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymają̨ również referencje. Organizatorzy zapewniają̨ ubezpieczenie OC i NW. Koszty zakwaterowania i wyżywienia wolontariuszy nie są pokrywane.

 

Rekrutacja wolontariuszy trwa od 22 kwietnia do 30 czerwca. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY