WOLONTARIAT

zostań wolontraiuszem

WOLONTARIAT

Dołącz do naszego teamu i zacznij pracę jako wolontariusz na BNP Paribas Green Film Festival.

Dołącz do naszego teamu i zacznij pracę jako wolontariusz na BNP Paribas Green Film Festival. Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale również okazja do poznania fantastycznych osób i zawarcia nowych znajomości! Okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Wolontariat na BNP Paribas Green Film Festival daje możliwość aktywnego współtworzenia prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni proces tworzenia Festiwalu. Udział w wolontariacie daje również możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz pogłębienia własnych zainteresowań.

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich. Należy poinformować o koniecznym do zrealizowania wymiarze godzinowym – przyjmujemy każdą liczbę godzin, będą one uwzględnione przy tworzeniu harmonogramu wolontariusza.

Po Festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymają również referencje. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie OC i NW. Nie są w stanie pokryć kosztów zakwaterowania i wyżywienia wolontariuszy.

Agnieszka Kotucz

tel. +48 608 412 211

Agnieszka Kotucz

Biuro Wolontariatu

Nadia Dukielska

tel +48 660 818 543

Nadia Dukielska

Biuro Wolontariatu